1 czerwca 2020

Żary24 online

Portal miejski

Dlaczego pożyczka przez internet to rozwiązanie dla Ciebie?

Dlaczego pożyczka przez internet to rozwiązanie dla Ciebie? 2

Dlaczego pożyczka przez internet to rozwiązanie dla Ciebie? 3

Zepsuł Ci się telewizor, zbliża się kolejna rata płatności za kurs językowy, samochód odmówił posłuszeństwa? Nieprzewidziane zdarzenia dotykają wszystkich, drenując przy tym skutecznie portfel. Ale co zrobić, gdy potrzebujesz pieniędzy natychmiast, a na koncie brak środków? Rozwiązaniem jest pożyczka przez internet. Co powinieneś o niej wiedzieć?

  1. Pożyczka pozabankowa czy w banku?
  2. Polecana pożyczka przez internet.
  3. Dla kogo jest szybka pożyczka bez zaświadczeń?

Pożyczka pozabankowa czy w banku?

Polski konsument ma możliwość otrzymania pożyczek przydzielanych przez banki, jak również inne instytucje. Kredyt bankowy wiąże się z wieloma wymaganiami i obostrzeniami, np. w większości przypadków niezbędne jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego stałe zatrudnienie i dochody. Banki dość niechętnie patrzą również na osoby, które mają już na koncie inne pożyczki lub kredyty, a w szczególności którym zdarzały się opóźnienia w spłatach. Niestety, często bywa tak, że konsumenci ci pożyczki w banku nie dostaną. W tej sytuacji pozostaje złożenie wniosku o pożyczkę pozabankową, czyli w prywatnej firmie finansowej. Taka pozabankowa pożyczka bez zaświadczeń charakteryzuje się mniej rygorystycznymi wymaganiami w stosunku do kredytów bankowych. Kredytodawca nie wymaga zazwyczaj tak wielu dokumentów jak bank, jest więc ją o wiele łatwiej otrzymać, również przez osoby nieposiadające stałego zatrudnienia, zatrudnione w oparciu o umowę o dzieło lub zlecenie (nie jest więc wymagana umowa o pracę), a nawet z negatywną historią kredytową (tzn. z przypadkami opóźnień w spłacaniu innych kredytów). Jak otrzymać taką pożyczkę?

Polecana pożyczka przez internet

Najprościej jest złożyć wniosek przez internet w wybranej firmie pożyczkowej. Na rynku jest tak duży wybór spółek tego rodzaju, że z pewnością każdy klient znaleźć może firmę odpowiadającą swym potrzebom. Jeśli nie wiesz, na którą się zdecydować, warto przejrzeć strony z rzetelnymi rankingami firm pożyczkowych. Ich autorzy porównują najważniejsze aspekty firm, takie jak m.in. kwota pierwszej pożyczki, wysokość odsetek, czy pierwsza pożyczka jest darmowa itp., a następnie na podstawie uzyskanych wyników tworzą aktualne rankingi. Kierując się nimi, można z pewnością pomóc sobie w podjęciu decyzji.

Dla kogo jest szybka pożyczka bez zaświadczeń?

Co istotne, w ofercie wielu firm udzielających kredytów przez internet znajduje się szybka pożyczka bez zaświadczeń. Co to takiego? Otóż pożyczka bez zaświadczeń to rodzaj chwilówki, do udzielenia której kredytodawca nie potrzebuje przedstawienia przez klienta zaświadczeń o zatrudnieniu, pobieraniu dochodów itp. Jest to więc dobre rozwiązanie np. w przypadku osób, które pracują „na czarno”, za granicą, pobierają rentę lub emeryturę itp. Aby ją otrzymać, wystarczy złożyć wniosek online, wpisując m.in. wymagane przez firmę dane osobowe i kontaktowe oraz kwotę pożyczki i okres, na który powinna zostać przyznana. W większości przypadków weryfikacja wniosku następuje w ciągu kilkudziesięciu minut.

Jak można więc zauważyć, szybkie internetowe pożyczki bez zaświadczeń to polecane rozwiązanie w przypadku osób potrzebujących natychmiastowo pewnej kwoty gotówki, a które nie mają możliwości lub też nie chcą czekać na decyzję z banku.