23 listopada 2020

Żary24 online

Portal miejski

Pytania odnośnie pr...
 
Notifications
Clear all

Pytania odnośnie przyszłej galerii hosso  


kvcpr_370
Posty: 2
(@kvcpr_370)
Nowicjusz
Dołączył: 10 miesięcy temu

Witajcie Żaranie i nie tylko, mam pare pytań do was, może ktoś wie:

1. To ma być galeria, taka jak focus w ZG tylko, że mniejszy, czy park handlowy, taki jak stop shop w tej dawnej dekorze ?

2. Jakie sklepy prawdopodobnie tam będą ?

3. Był ktoś w jednej z galerii hosso w innej miejscowości ? np. w Świebodzinie

2 Replies
QASH
Posty: 10
 QASH
(@qash)
Bywalec
Dołączył: 4 lata temu

Wydaje mi się, że zabudowania po dawnej Dekorze pozwalają na postawienie w Żarach prawdziwej galerii handlowej. Nie wyobrażam sobie parku handlowego w takim formacie.

Co do sklepów to nie spodziewam się w Żarach marek premium choć fajnie by było - za małe miasto (chyba, że pod przyjeżdżających do nas coraz rzadziej na zakupy Niemców). Wydaje mi się, że to będzie standard. Coś co już mamy i tylko zmieni lokalizację albo coś czego jeszcze nie mamy. Czytałem gdzieś, że może być tam Pepco (ale Pepco jest chyba w sąsiednim Stop Shopie) i Hebe.

Inna kwestia jest taka czy temat Hosso w Żarach nie skończy się na zapowiedziach i trwających w nieskończoność budowach. Takich przypadków zapowiedzianych i nigdy nie otwartych "prawdziwych galerii" handlowych w naszym mieście można wyliczyć kilka.

Odpowiedz
Yaca
Posty: 1
 Yaca
(@yaca)
Nowicjusz
Dołączył: 3 miesiące temu

3. Byłem w galerii Hosso w Świebodzinie. Nie można tego porównać do galerii z ZG. Jest znacznie mniejsza, pewnie gdzieś o połowę, ale nie jest jakoś źle, po prostu brakuje jednego pięta a w tym co tam jest da się zrobić zakupy. W kinie też chyba to samo grają co w cinema

Odpowiedz
Share: