O nas

Żary24 online to działający od 25 kwietnia 2004 roku niezależny portal miasta Żary, od samego początku prowadzony przez grupę pasjonatów naszego miasta.

Idea

Naszą misję od samego początku jest tworzenie miejsca niezależnego. Niezależnego od linii politycznej redakcji, niezależnego od wszystkiego. Jako cel stawiamy sobie reanimację kultury wśród młodzieży, udostępnienie przestrzeni twórczej oraz wspomaganie wszelkich społecznych inicjatyw. Chcemy aby portal był miejscem, gdzie będziemy mogli się wszyscy spotykać, dyskutować i wymieniać myśli. Pragniemy krzewić idee wolnych mediów i wolności słowa.

Szybka informacja

Nieustannie gromadzimy różnorodne informacje o naszym mieście skupiając się na szybkiej i rzetelnej informacji z miasta i okolic. Codziennie przeglądamy za Ciebie dziesiątki stron, blogów i serwisów w poszukiwaniu informacji z naszego miasta. Gdy znajdziemy coś ciekawego i ważnego, informujemy Cię o tym i wskazujemy źródła informacji.

Społeczność

Serdecznie zapraszamy do współpracy żarskich blogerów, pasjonatów naszej lokalnej historii oraz osoby zafascynowane naszym miastem. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Jesteśmy dla Was.

Stwórzmy razem wspaniałą żarską społeczność internetową.

Ambicje

Mamy ambicje stworzyć największy agregat aktualności z Żar. Udostępniliśmy także zupełnie nowe miejskie forum dyskusyjne oraz serwis ogłoszeń drobnych. Wsłuchując się w Wasze uwagi będziemy rozszerzać zakres informacji zawartych na łamach naszego portalu.

Doświadczenie

Jesteśmy najstarszym niezależnym portalem o Żarach – naszym mieście. Działamy nieprzerwanie od 2004 roku. 14 lat doświadczeń zobowiązuje.