19 września 2020

Żary24 online

Portal miejski

Odpocznij w górach z jogą i karate

Odpocznij w górach z jogą i karate 1

Dla małych i dużych, dla trenujących i tych co preferują wypoczynek na kanapie. Klub Karate Kontra przygotował ofertę zimowego wypoczynku w górskiej Przesiece między Karpaczem a Szklarską Porębą.

Oferta przygotowana przez Klub Karate Kontra to zakwaterowanie komfortowym, usytuowanym na skraju lasu ośrodku z pięknym widokiem na Karkonosze.

W programie są również zajęcia 2 -3 razy dziennie z podziałem na grupy i wiek. Codzienne zajęcia karate, i joga pod okiem doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów. Organizatorzy zapewniają, że program i zajęcia będą tak zorganizowane, że rodzice będą mogli spokojnie brać udział w wybranych przez siebie treningach, bo w tym samym czasie odbędą się zorganizowane zajęcia dla dzieci. 

Ponadto podczas wyjazdu przewidziano konkursy sportowe, plastyczne, wycieczki, obozowy „Mam Talent”, Egzaminy na stopnie kyu, zabawy itp. fakultatywnie wycieczka do Term Cieplickich.

Wyjazd odbędzie się w terminie 2-7 lutego 2020. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej klubu Karate Kontra Żary.