Już niedługo rusza kolejny, szósty sezon akcji „Odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO”. W sobotę, 13 maja, wyruszy pierwsza w tym roku wycieczka – z Zielonej Góry do Parku Mużakowskiego. To idealna okazja dla miłośników natury i historii, którzy chcą odpocząć od zgiełku i codzienności.

Odkryj Lubuskie pociągami. POLREGIO przygotowało 6 wyjątkowych wycieczek - pierwsza już w sobotę do Parku Mużakowskiego
Pociąg POLREGIO – fot. POLREGIO

Park Mużakowski to enklawa zieleni i spokoju, która urzeka swoją piękną architekturą połączoną z przyrodą. Wiosenna sceneria pełna kwiatów, pachnącej trawy i spokoju pozwoli wam na relaks i wyciszenie. Nie przegapcie okazji, by poczuć magię ogrodów pełnych rododendronów i azalii.

Odkryj Lubuskie pociągami – wycieczka do Parku Mużakowskiego

Bilety na wycieczkę do Parku Mużakowskiego można nabyć w kasie biletowej na stacji w Zielonej Górze lub po wcześniejszej rezerwacji u kierownika pociągu. Należy jednak pamiętać, że liczba biletów jest ograniczona, a rezerwacje można dokonywać tylko drogą e-mailową. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko, stację rozpoczęcia podróży, telefon kontaktowy oraz liczbę rezerwowanych biletów. Rezerwacje można dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Zobacz:   Żary: Obiekt produkcyjno-logistyczny dla Vita Group już otwarty. Deweloper już planuje rozbudowę Panattoni Park Żary

Cennik biletów na trasie Zielona Góra Gł. – Park Mużakowski – Zielona Góra Gł. wynosi 75,00 zł, a na pozostałych trasach obowiązują ulgi ustawowe.

W tym roku, przewoźnik przygotował aż 6 wycieczek śladami najpiękniejszych miejsc województwa lubuskiego. Jeśli chcecie poznać wszystkie destynacje, koniecznie pobierzcie plakat z pełną listą miejsc do odwiedzenia dostępny na stronie internetowej POLREGIO.