5 sierpnia 2022 r. widzimy się w Żarach. To będzie już trzecia z pięciu tegorocznych odsłon Święta Województwa Lubuskiego. Gwiazdami będą Liber i Sylwia Grzeszczak.

Święto Województwa Lubuskiego w Żarach. Wystąpią Sylwia Grzeszczak i Liber
fot. Pixabay

Tego lata Święto Województwa Lubuskiego będzie miało aż pięć odsłon. Bawiliśmy się już w Słubicach, gdzie gwiazdami bylo Andrzej Piaseczny i Lanberry, a w miniony piątek w Pszczewie tłumem na rynku zawładnął Dawid Kwiatkowski.

Chcemy być wśród mieszkańców. Chcemy budować naszą tożsamość i integrować Lubuskie, bo Lubuskie to jest nasza marka! – podkreśla marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak i zaprasza 5 sierpnia do Żar.

Święto Województwa Lubuskiego w Żarach

Gwiazdami Święta Województwa Lubuskiego w Żarach 5 sierpnia 2022 r. będą Liber i Sylwia Grzeszczak. Przed koncertami widzów rozbawi swoim programem „Bardzo męski wieczór” Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni.

Ale Święto Województwa Lubuskiego to nie tylko koncerty gwiazd. Tego dnia na scenę zapraszamy też lokalne talenty wokalne i taneczne. Nie brakuje też atrakcji dla dzieci. A smakoszy na pewno nie zawiedzie menu food trucków.

Wydarzenie wystartuje 5 sierpnia w Parku Miejskim przy al. Jana Pawła II o godz. 16:00.

  • 18.00 – Michał Paszczyk
  • 19.00 – Liber
  • 21.00 – Sylwia Grzeszczak z zespołem

Kolejne odsłony Święta Województwa Lubuskiego już 13 sierpnia w Dąbiu gdzie zobaczymy Raz Dwa Trzy oraz Ewelinę Flintę, a następnie w 2 września w Kożuchowie. Wstęp na imprezy jest bezpłatny.