Jedna z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów w dostawie dostępna jest w kolejnym mieście. Glovo w Żarach oferuje dostawy zakupów i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia.

Glovo w Żarach. Kurierzy miejscy dostarczą jedzenie i zakupy do domu
fot. Materiały prasowe

Firma nieustannie poszerza swoją działalność i zasięg. Obecnie dostęp do produktów multi-category w dostawie pod drzwi klienta mają mieszkańcy ponad 170 miast. Od niedawna, z aplikacji Glovo mogą korzystać także mieszkańcy Żar.

Użytkownicy aplikacji Glovo w Żarach, pośredniczącej w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami, mogą zamówić, m.in. dania z lokalnych restauracji, takich jak: Bistro U Eda, Pan Jędrzej Galeria Alkoholi, Piekarnia Gruzińska. Dzięki aplikacji pod ich drzwi, poza posiłkami, dostarczone zostaną: artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, akcesoria domowe, kosmetyki i więcej. Partnerami Glovo w Żarach są także 5deco, Pizza pub Havana, Burger Room, Didim restauracja.

Zobacz:   Żary: Obiekt produkcyjno-logistyczny dla Vita Group już otwarty. Deweloper już planuje rozbudowę Panattoni Park Żary

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, uruchomiliśmy aplikację w Żarach. Cieszymy się, że nasza aplikacja spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród lokalnych społeczności – cały czas otrzymujemy zapytania dotyczące kolejnych lokalizacji. Chcemy, aby mieszkańcy zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości mogli zamawiać posiłki z restauracji i kupować potrzebne rzeczy za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu. Liczba naszych Partnerów wynosi obecnie ponad 11 000 w całej Polsce i cały czas rośnie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostępność produktów multi-category, od żywności po akcesoria do wyposażenia domu – mówi przedstawiciel Glovo.

Zobacz:   19. Festiwal Telemannowski w Żarach

Zamówienia realizowane poprzez Glovo w Żarach są dostarczane bezpieczny sposób, dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Miejscy kurierzy dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnego kodu WITAJZARY, który uprawnia do 3 darmowych dostaw.  

Platforma dedykowana jest także punktom gastronomicznym, które chcą dotrzeć do nowych klientów. Oprócz restauracji, Glovo zaprasza do współpracy kurierów. Potrzebne jest jedynie dobre nastawienie, własny pojazd oraz telefon.