Tobiasz Włodarczyk wraca do Promienia Żary. Jak informuje oficjalny serwis klubu, 32-letni bramkarz pochodzący z Żar, po kilku sezonach gry w regionalnych ligach niemieckich, wraca do swojego macierzystego klubu.

Piłka nożna, bramka
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Unsplash

Tobiasz Włodarczyk rozpoczął swoją karierę piłkarską w Promieniu Żary, gdzie szybko zwrócił na siebie uwagę swoimi umiejętnościami w bramce. Po kilku sezonach gry w barwach Promienia, zdecydował się na wyjazd do Niemiec, gdzie kontynuował swoją karierę w regionalnych ligach. Teraz Włodarczyk zdecydował się jednak na powrót do swojego macierzystego klubu, gdzie będzie miał szansę na rywalizację o miejsce w bramce z Madeją.

Tobiasz Włodarczyk wraca do Promienia Żary

Powrót Włodarczyka do Promienia Żary cieszy zarówno kibiców, jak i zarząd klubu, ponieważ pokazuje, że wychowankowie cenią swoje korzenie i chcą wrócić do domu. To także wzmocnienie dla drużyny a doświadczenie zdobyte podczas gry w Niemczech na pewno będzie cenne dla młodszych zawodników, którzy będą mogli uczyć się od niego. Klub życzy mu dużo dobrych interwencji, mniej błota i dobrych wyników w barwach Promienia. – informuje serwis promienzary.com