Zbliża się wyjątkowy dzień, który sprawi wiele radości najmłodszym mieszkańcom gminy Żary. W tym roku Dzień Dziecka będzie obchodzony w połączeniu z Dniem Sportu, co zapowiada jeszcze większą dawkę emocji i zabawy dla wszystkich uczestników.

Dzień Dziecka i Sportu w Grabiku (plakat)
Dzień Dziecka i Sportu w Grabiku – fragment plakatu – fot. Gmina Żary

Wójt Gminy Żary, Leszek Mrożek, serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z terenu gminy na boisko sportowe w Grabiku w najbliższą sobotę, 3 czerwca, od godziny 13:00. Dzień Dziecka obfitować będzie w wiele atrakcji, które dostarczą niezapomnianych chwil zarówno dzieciom, jak i ich rodzinom. Organizatorzy zapewniają mnóstwo dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród, które zachęcą do wzięcia udziału w różnorodnych konkursach, pokazach i występach. Dla fanów sportu przygotowano sportowe rodzinne rywalizacje, które pozwolą spędzić czas w aktywny i zdrowy sposób.

Zobacz:   Remont drogi w Grabiku - utrudnienia w ruchu przez cały wrzesień. ZDW wyznaczył objazdy

Wśród licznych atrakcji nie zabraknie dmuchańców, które dostarczą dzieciom niezliczoną ilość radości i beztroskiej zabawy. Dodatkowo, specjalnie dla najmłodszych uczestników, przygotowana zostanie strefa pełna rozmaitych atrakcji. Maluchy będą miały okazję bawić się na pełnym energii placu zabaw.

Nie tylko dzieci będą miały okazję do świetnej zabawy. Ważnym elementem wydarzenia będzie również rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego kół gospodyń wiejskich pod nazwą „Bitwa regionów”. Na stoiskach dostępne będą wyjątkowe smakołyki, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim gościom. „Bitwa regionów” dostarczy nie tylko kulinarnej rozkoszy, ale także emocjonującej rywalizacji.

Zobacz:   „Program przystankowy” poprawi dostęp do kolei w regionie – w Lubuskiem obejmie 6 lokalizacji

Organizatorzy zapewniają, że odpowiednią pogodę na ten wyjątkowy dzień już zamówili i zachęcają do przybycia na boisko w Grabiku. Szczegółowy rozkład jazdy oraz informacje na temat poszczególnych atrakcji dostępne są na plakacie promocyjnym.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz