W minioną sobotę, 16 września mieszkańcy Bieniowa oraz liczni goście świętowali coroczną Kartofladę. To wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, celebrowania lokalnych tradycji oraz smakowania pysznych potraw. Kartoflada w Bieniowie rozpoczęła się mszą świętą, a następnie przeszła w pełen energii festyn.

Udana Kartoflada w Bieniowie
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

Przyjazna aura sprawiła, że tegoroczna Kartoflada w Bieniowie była jeszcze bardziej udana. Organizatorzy zadali sobie trud, by każdy szczegół był dopracowany. Choć gwiazdą dnia był ziemniak to festyn był doskonałą okazją do biesiadowania i wspólnego świętowania, ale także czasem na wzmacnianie więzi wśród lokalnej społeczności.

Zobacz:   Ksiądz Ryszard Walner nie żyje. Proboszcz parafii w Bieniowie miał 67 lat

W ramach uroczystości, uczniowie ze szkoły podstawowej w Bieniowie oraz zespoły śpiewacze wystawiły swoje niezapomniane prezentacje artystyczne. Młodzi artyści zachwycili publiczność swoim talentem i zaangażowaniem.

W trakcie festynu w Bieniowie nie brakowało także konkursów i zabaw dla wszystkich. Niezwykłą atrakcją była loteria fantowa, która przyciągnęła wielu uczestników. Szczęśliwi zwycięzcy opuszczali imprezę z cennymi nagrodami.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również namiot biblioteczny w którym można było zapoznać się z ciekawą literaturą oraz porozmawiać z bibliotekarzami.

Imprezę zakończyła niezapomniana zabawa taneczna, podczas której wszyscy mogli uwolnić swoje tańczące dusze i spędzić czas w radosnej atmosferze. Święto ziemniaka w Bieniowie okazało się wielkim sukcesem, który na długo pozostawi pozytywne wspomnienia.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz