Komisariat Policji w Lubsku zwraca się do społeczności o pomoc w identyfikacji kobiety, której ciało znaleziono na terenie kompleksu leśnego między miejscowościami Jasień a Mirkowice w powiecie żarskim. Zwłoki kobiety z tatuażami zostały odkryte 28 sierpnia 2023 roku, a obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności identyfikacyjne mające na celu ustalenie tożsamości ofiary.

Zwłoki kobiety z tatuażami znalezione w lesie między Jasieniem a Mirkowicami
fot. Policja, opracowanie: ESPECO

Kobieta miała prawdopodobnie między 25 a 35 lat, była normalnej budowy ciała oraz miała ubytki w uzębieniu. W momencie odnalezienia ciała, była ubrana w czarne krótkie spodenki marki Bershka oraz nosiła cienką koszulkę z długim rękawem w charakterystycznym wzorze „panterka”.

Zobacz:   Remont drogi w Grabiku - utrudnienia w ruchu przez cały wrzesień. ZDW wyznaczył objazdy

Jasień-Mirkowice: Zwłoki kobiety z tatuażami znalezione w lesie

Najważniejszymi cechami identyfikacyjnymi są cztery tatuaże, które można znaleźć na lewym przedramieniu i ramieniu kobiety. Pierwszy to data urodzenia napisana rzymskimi cyframi: VIII. VII. MMXVI, co oznacza 8.7.2016 roku. Kolejny to tatuaż przedstawiający kwiat róży wraz z rombem i strzałką skierowaną w kierunku nadgarstka. Następnie na ciele kobiety znajduje się tatuaż przedstawiający ważkę, a także wizerunek lwa w motywie figur geometrycznych.

Policja w Lubsku bardzo prosi o pomoc w tej sprawie. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tej kobiety lub okoliczności jej śmierci, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Lubsku pod numerami telefonów: 47 79 41 427 lub 661 553 849. Każda nawet najdrobniejsza wskazówka może okazać się kluczowa dla postępowania w tej sprawie.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz