Do sprzedania są trzy niezabudowane działki znajdujące się na strefie inwestycyjnej w obrębie Kadłubii. To łakome kąski dla inwestorów. Zalet jest wiele, najważniejsze to lokalizacja, atrakcyjna cena, ale i fakt, że w pobliżu nie ma terenów zabudowanych. – czytamy na stronie Gmina Żary.

Gmina Żary sprzedaje działki w strefie inwestycyjnej. Przetargi już w sierpniu
Strefa inwestycyjna Gminy Żary – fot. Google Maps

Pierwsze dwa przetargi na działki zlokalizowane w strefie inwestycyjnej Gminy Żary zaplanowano na 13 sierpnia 2021. Na licytację ustną gmina wystawiła teren o wielkości 0,2104 ha za cenę wywoławczą 164,5 tys. złotych. Kolejna, nieco większa działka o powierzchni 0,2311 ha będzie w cenie 180,3 tys. złotych. Przetarg na trzecią i jednocześnie największą parcelę odbędzie się 24 września 2021. Cena wywoławcza na teren o powierzchni 0,8763 ha wynosi 528 tys. złotych.

Zobacz:   Żary: Obiekt produkcyjno-logistyczny dla Vita Group już otwarty. Deweloper już planuje rozbudowę Panattoni Park Żary

Strefa inwestycyjna w okolicach Kadłubi zlokalizowana między drogami krajowymi 27 (w kierunku Zielonej Góry) i 12 (w kierunku granicy polsko-niemieckiej) oferuje jeszcze osiem działek o różnej wielkości na cele techniczno-produkcyjne dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Jak zapewnia Gmina Żary tereny są są doskonałą lokalizacją dla hal produkcyjnych, czy magazynów. Działki wyposażono w niezbędną infrastrukturę, drogi wewnętrzne i oświetlenie.

Warunkiem przystąpienia do każdego z przetargów ograniczonych jest wpłacenie wadium. Jego wysokości i terminy można znaleźć na stronie Gminy Żary.