Mieszkanka Żar wysłała podziękowania dzielnicowemu aspirantowi Tomaszowi Dąbrowskiemu za jego oddanie w pracy. W liście do Komendanta Powiatowego Policji w Żarach, komisarza Mateusza Domaradzkiego, kobieta opisała, jak dzielnicowy pomógł mu stanąć na nogi po trudnych wydarzeniach. Podkreśliła, że nigdy nie poznała policjanta, który byłby tak oddany swojej pracy jak aspirant Dąbrowski.

aspirant Tomasz Dąbrowski
fot. Lubuska Policja

Nigdy nie poznałam, policjanta, który jest tak oddany pracy jak Pan Tomasz Dąbrowski. Pomimo wielu lat w zawodzie nie widać u niego wypalenia…… „Ruszył ziemię” i wspólnymi siłami  stanęłam na nogi. Jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie. Postawa jaką wykazał się Pan Tomasz jest godna naśladowania. Będę wdzięczna do końca życia”. – napisała żaranka w liście do miejscowego komendanta.

Podziękowania od mieszkanki Żar dla dzielnicowego
Podziękowania mieszkanki Żar dla dzielnicowego – fot. Lubuska Policja

Podziękowania od mieszkanki Żar dla dzielnicowego aspiranta Tomasza Dąbrowskiego są ważne nie tylko dla niego samego, ale dla wszystkich policjantów. Wsparcie i zrozumienie ze strony społeczeństwa są niezbędne do zachowania pozytywnego wizerunku policji i motywacji do wykonywania ich trudnej i ryzykownej pracy.

Zobacz:   Mężczyzna z bronią sterroryzował kamienicę w Żarach, padły strzały. 30-latek usłyszał 8 zarzutów

Dzielnicowy aspirant Tomasz Dąbrowski jest przykładem policjanta, który oddaje się swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, a jego działania zasługują na uznanie i podziękowanie. Podobne gesty wdzięczności ze strony społeczeństwa powinny być bardziej rozpowszechnione, aby zmotywować policjantów do dalszego działania i podkreślić wagę ich trudnej pracy.