Przed mieszkańcami Żar prawdopodobnie najsmaczniejszy event tego lata – 4 sierpnia startuje tu festiwal food trucków. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach aż przez trzy dni będą karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na imprezę zapraszają FUTRAKI.

Zlot food trucków w Żarach
Zlot food trucków w Żarach – fot. ©Regioneo.pl

Kulinarne miasteczko stanie przy Alei Promintzów w Żarach. Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 4-6 sierpnia. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Festiwal food trucków w Żarach

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Event odbędzie się na terenie parku w Alei Promnitzów (przejście przez park pomiędzy Al. Jana Pawła II, a ul. Skarbową). Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zlot food trucków w Żarach – godziny otwarcia

  • Piątek: 12:00- 21:00
  • Sobota: 12:00-21:00
  • Niedziela: 12:00-20:00

Przygotujcie już swoje podniebienia na smakowite doznania! Dzięki uprzejmości organizatorów zlotu, mamy dla Was niespodziankę. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania są vouchery na festiwal food trucków w Żarach. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy śledzić nasze media społecznościowe i wypatrywać szczegółów.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz